Hva med en tur i Olivenlunden 1830?

Del på Facebook

Når du ønsker å dele en genuin smaksopplevelse eller å gjøre et måltid til en minneverdig begivenhet, så er Olivenlunden 1830 en kilde til inspirasjon, kunnskap og ekte vare.
På Gamle Logen vil de presentere sine økologiske Grand Cru olivenoljer samt deres nye balsamicoeddiker. Disse produktene er selvfølgelig også til salgs på messen. For informasjon om deres øvrige produkter, se www.olivenlunden1830.no

Mandag 22. mai arrangerer Norske Vinklubbers Forbund for 12te gang Oslo Mat- og Vinmesse i Gamle Logens ærverdige lokaler. Her har vi samlet nesten 60 utstillere innen vin, mat og andre spennende bransjer. Du vil her ha mulighet til å smake et hundretalls forskjellige viner, kortreiste matspesialiteter, eksklusive olivenoljer og mye annet spennende.

Olivenlunden 1830, som er omtalt over, er bare en av de mange spennende utstillerne som du kan møte på Oslo Mat- og Vinmesse. I tillegg til de mange utstillerne, så arrangerer vi en rekke seminarer og master class.

Seminar og master class melder du deg på samtidig med messen, klikk her for mer informasjon og påmelding.