Italia En Matsafari

Del på Facebook

Forfatter Jon Berg leder dere gjennom det gastronomiske Italia, basert på hans kritikerroste bok «Italia En Matsafari». Dette er et bildekåseri, der det også blir smaksprøver på særegne viner fra ulike deler av landet.

Mandag 22. mai arrangerer Norske Vinklubbers Forbund for 12te gang Oslo Mat- og Vinmesse i Gamle Logens ærverdige lokaler. Her har vi samlet nesten 60 utstillere innen vin, mat og andre spennende bransjer. Du vil her ha mulighet til å smake et hundretalls forskjellige viner, kortreiste matspesialiteter, eksklusive olivenoljer og mye annet spennende.

«Italia En Matsafari»», som er omtalt over, er bare et av de mange spennende seminarene og master classene som arrangeres denne ettermiddagen, hvor det i tillegg til et interessant foredrag også blir smaksprøver.

Seminar og master class melder du deg på samtidig med messen, klikk her for mer informasjon og påmelding.