Kan vi friste med litt spekemat?

Del på Facebook

Kun norsk fersk råvare – norske ingredienser. Flere avderes prisbelønte produkter er spesialitetsmerket og deres kunder er blant annet noen av Norges beste restauranter.
Varene produseres på Stranda på Sunnmøre og pølsemakere er kjempestolte over å få kunne tilby norsk spekemat som tåler all konkurranse både fra utlandet og andre norske produsenter.

Mandag 22. mai arrangerer Norske Vinklubbers Forbund for 12te gang Oslo Mat- og Vinmesse i Gamle Logens ærverdige lokaler. Her har vi samlet nesten 60 utstillere innen vin, mat og andre spennende bransjer. Du vil her ha mulighet til å smake et hundretalls forskjellige viner, kortreiste matspesialiteter, eksklusive olivenoljer og mye annet spennende.

TIND, som er omtalt over, er bare en av de mange spennende utstillerne som du kan møte på Oslo Mat- og Vinmesse. I tillegg til de mange utstillerne, så arrangerer vi en rekke seminarer og master class.

Seminar og master class melder du deg på samtidig med messen, klikk her for mer informasjon og påmelding.