Vintur til Roma 24. – 28. september, I keisers Augustus beger

Del på Facebook

Med på turen som reiseleder er Lars G. Rein-Helliesen. Lars er den i Norge som kan mest om italiensk vin og gastronomi. Lars er en foredragsholder av rang. Det Lars ikke vet om italiensk vin og mat er ikke vært å vite! Den kulturelle delen inklusiv de historiske byvandringene vil Roma-kjenner, historiker og dr. amanuensis Jon W. Iddeng ta seg av. Sammen danner de Vin & Ruin!

Turen er spekket med vinsmakinger, lunsjer og middager med vin, foredrag, byvandring med historiske anekdoter og kulturelle perler. Dette er drømmeturen for alle som har lyst til å bli bedre kjent med Roma og smake det beste av viner og mat fra Roma – Lazio – Italia.
Turen kan virke litt kostbar. Men alt er inkludert av guider, lunsjer med vin, middager med vin, bussturer, hotell osv. Alt valgt på tanke på at du skal få den beste opplevelsen på reisen. Alt dette tatt i betraktning så får man mye valuta for pengene.

Se hele programmet med priser og betingelser her.

Velkommen til noen uforglemmelige dager i Roma!