Medlemsrabatt på julekalender og andre smakekit fra E-tasting

Rabatt på julekalender og alle produktene til E-tasting.

Del på Facebook

Hva med å bruke ventetiden frem til jul på å blindsmake en ny vin hver dag? Som medlem av NVkF får du 10 % avslag på alle produktene til E-tasting, som tilbyr flere test-kit for dem som ønsker å perfeksjonere sin smaksteknikk og blindsmakingsferdigheter.

Jeg har bestilt denne kalenderen og den ble levert raskt til mitt nærmeste «postkontor». Kalenderen inneholder 24 smaksprøver. Her kan man teste egne ferdigheter – og delta i en nettbasert konkurranse om man ønsker det.

Dersom du bestiller raskt, bør du ha kalenderen til 1. desember. Vi får også rabatt på deres øvrige smakekit. Koden er gyldig ut desember. Du kan se og bestille produktene til E-tasting på deres nettside.

Rabattkoden finner du i NVkFs nyhetsbrev fra 24. november.