Hvordan kombinere mat og olivenolje?

Del på Facebook

Men hvilken olivenolje passer best til hvilken mat? I løpet av presentasjonen løser vi dette mysteriet og serverer ulike smakebiter som enkelt lærer oss prinsippet en gang for alle.

Mandag 22. mai arrangerer Norske Vinklubbers Forbund for 12te gang Oslo Mat- og Vinmesse i Gamle Logens ærverdige lokaler. Her har vi samlet nesten 60 utstillere innen vin, mat og andre spennende bransjer. Du vil her ha mulighet til å smake et hundretalls forskjellige viner, kortreiste matspesialiteter, eksklusive olivenoljer og mye annet spennende.

«Hvordan kombinere mat og olivenolje», som er omtalt over, er bare et av de mange spennende seminarene og master classene som arrangeres denne ettermiddagen, hvor det i tillegg til et interessant foredrag også blir smaksprøver.

Seminar og master class melder du deg på samtidig med messen, klikk her for mer informasjon og påmelding.