Douro-dalen. Foto: VinoPiemonte

Medlemsrabatt på mat- og vintur til Douro-dalen i Portugal fra 12-16 juni, 2024.

Vino Piemonte arrangerer mat- og vinturer, og 12.-16. juni går turen til Douro-dalen i Portugal.

Del på Facebook

Pris NOK 16 950 (per pers. i dobbeltrom, inkl. frokost), og som medlem av NVkF får du 500 kr rabatt. Du melder deg på ved å sende e-post til [email protected], og gi beskjed om at du er medlem. Begrenset antall plasser!

På denne turen kan du oppleve noe av det fantastiske området har å by på. Douro-dalen er et av Europas flotteste vinområder. Kombinasjonen av et fantastisk landskap, historiske byer, en fenomenal matkultur og viner i verdensklasse er det bare å glede seg til. På turen blir man godt kjent med portviner og gode viner fra Douro-området.

Dagene blir spekket med felles vinsmakinger, lunsjer og middager utenom det vanlige. Fado Show blir det også. Turdeltagerne bor på et 5-stjerners SPA-Hotel. Reiseledere vil være vinkjendis/-journalist Kjell-Gabriel Hendrichs og sommelier Kjetil Blomvik.

Les mer om turen og andre mat- og vinturer i regi av Vino Piemonte på Vino Piemontes hjemmeside. Medlemmer av NVkF får også rabatt på de andre turene, så fremt det er ledig plass.