Niepoorts utvikling av naturlig «winemaking»

Del på Facebook

Foredragsholder er Claudia Marques fra Niepoort, og tema er Niepoorts utvikling av naturlig «winemaking» i sitt opprinnelige område Douro, og deres tilsvarende prosjekter de siste årene i Dao og Bairrada. Smaksprøver serveres selvsagt!

Mandag 22. mai arrangerer Norske Vinklubbers Forbund for 12te gang Oslo Mat- og Vinmesse i Gamle Logens ærverdige lokaler. Her har vi samlet nesten 60 utstillere innen vin, mat og andre spennende bransjer. Du vil her ha mulighet til å smake et hundretalls forskjellige viner, kortreiste matspesialiteter, eksklusive olivenoljer og mye annet spennende.

«Niepoorts utvikling av naturlig «winemaking»», som er omtalt over, er bare et av de mange spennende seminarene og master classene som arrangeres denne ettermiddagen, hvor det i tillegg til et interessant foredrag også blir smaksprøver.

Seminar og master class melder du deg på samtidig med messen, klikk her for mer informasjon og påmelding.