Tips om februarsalg på Vinmonopolet

Del på Facebook

Her får du inside-tips om at det også i februar er prisnedsettelser på en rekke varer på Vinmonopolet.

Riktignok ikke så mange, men nok til at det er interessant å sjekke listen. Av de største nedsettelsene  kan vi nevne Lambrays Clos des Lambrays Grand Cru 2011 som er satt ned over kr. 500,- til nåpris kr. 800. Eller hva med Mount Mary Pinot Noir 2010 fra Australia, som er satt ned 472,60 og som nå kosterkr. 630,40?

På den hvite siden finner vi bl.annet tre viner fra Schloss Johannisberg som er satt ned hhv kr. 225,-, kr. 115,- og kr. 105,-.

Totalt er det 40 viner i bestillingsutvalget som har fått redusert pris, og hele listen finner du her.

De nye prisene gjelder fra i dag, 1. februar, og alle vinene er i bestillingsutvalget, hvilket betyr at de må bestilles. Det gjør du enten på Vinmonopolets hjemmeside www.vinmonopolet.no eller i en av Vinmonopolets mange butikker.

NB! Forsikre deg om at de nye prisene er gjort gjeldende før du bestiller!