Bulletin nr. 4-2018 i lesevennlig mobilvariant!

Del på Facebook

Bulletin nr. 4-2018 er klar, full av godt lesestoff for deg som er interessert i vin. Og nå kan du få den som en lesevennlig versjon for tablet og smarttelefon.

Linken til «mobilversjonen» finner du her.

I dette nummeret oppsummerer Christer Byklum en primeur smakingene av 2017-årgangen i Bordeaux, samt at han har en gjennomgang av interessante kjellerobjekter av tilgjengelige Riojaviner. Kristian Gahre har truffet både Johannes Leitz og Markus Molitor og deler med Bulletins lesere sine smaksnotater etter prøving av deres viner,Heidi Jaksland Kvernmo gir oss et innblikk i noen av de mest fremtredende druene på Sicilia, og Jon Berg har møtt Eben Sadie som påstår at hvitvin er offer for vinverdenens rasisme. Mona Haugen Kind har besøkt roero-produsenten Malvira, mens Liora Levi proklamerer at Champagne er bobler for alle. Cathinca Dege skriver om et vinland i utvikling, Australia, og Geir Salvesen bringer oss noen av de mest interessante nyhetene fra Vinmonopolets juli-slipp. Helt til slutt i bladet finner du en veiledning i hvordan du logger deg inn på det nye medlemssystemet, samt hva du per i dag kan gjøre der. Du finner også informasjon om hvordan vi forholder oss til GDPR.

Bulletin nr. 4-2018 i blabar PDF finner du her. Husk at du må logge deg inn for å lese bladet.

God fornøyelse!