Rett vin i rett vinglass på 30 minutter

Del på Facebook

Bli med på en Riedel rødvinssmaking og kjenn viktigheten av riktig glass til Cabernet og Pinot Noir fra serien Performance. Lær deg å lukte, smake og sette pris på rett vin i rett vinglass på 30 minutter. Riedels Skandinavia-ansvarlige Matt Knight holder en vinsmaking hvor fokus er glassets betydning for den totale vinopplevelsen.

Spennende seminarer på messen Fin Vin & Brennevin

Nå kan du melde deg på spennende smakinger, master class og seminarer. I løpet av messen «Fin Vin & Brennevin» vil det bli arrangert flere spennende seminarer, uten ekstra kostnad for deg som deltaker. Hvert seminar varer ca 30 minutter og kun 24 personer kan delta. Av erfaring vet vi at seminarene er populære, så vi anbefaler deg å være tidlig ute.

Seminarrom 1
 • 17:00 – Bli kjent med Delorme , en av Norges mest solgte Cremant de Bourgogne
 • 18.00 – Hva har glasset å si for oppfattelsen av vinen?
  Master class med Riedels Skandinavia-ansvarlige Matt Knight
 • 19:00 – Sigurd Wongraven– Dessverre fulltegnet!
  Møt musikeren og vinmakeren Sigurd Wongraven og smak noen av hans bejublede viner
Seminarrom 2
 • 17:00 – Cognac seminar med Remy Martin
  Seminaret holdes av Marthe Bøhn Master Blender
 • 18.00 – Master class med Philipp Kuhn
  Bli kjent med Philipp Kuhns viner.
 • 19:00 – Barolo; – tradisjonalister vs modernister – Dessverre fulltegnet!
  Lars Rein-Helliesen gir deg et innblikk i de to rådende retningene innen Barolo

 

For mer informasjon om messen, samt billetter og påmelding til seminarer, klikk på denne linken.