Tilbud om spennende smakinger for din vinklubb

Del på Facebook

Sommeren er på hell og en ny sesong med vinsmakinger står for døren. Mange vinklubber er nok allerede i gang med å planlegge aktiviteter og smakinger for den kommende høsten og vinteren, og i den forbindelse ønsker jeg å minne om at Gode Opplevelser kan tilby spennende smakinger i samarbeid med anerkjente produsenter fra bl.a. Italia, Portugal, Frankrike og Spania.

Blant produsentene er ALLEGRINI, VINI PASQUA, RAIMAT/CODORNÍU, GRUPO FAUSTINO, SYMINGTON FAMILY ESTATES og FONTANAFREDDA. Eller hva med en spennende cognac-smaking med CHATEAU de MONTIFAUD som en avveksling?

Benytt muligheten til å samle dine kolleger i vinklubben til en interessant og hyggelig smaking. Interessen er vanligvis stor, så det er førstemann til mølla…

Ta kontakt med Christian Styren på e-post [email protected] eller mobil 952 36 756 for å avtale nærmere.

Vennlig hilsen,
GODE OPPLEVELSER
Christian Styren