Foto Dreamstime.com

Julegavetips i siste liten

Del på Facebook

Etter en travel høst kan det kjennes som om jula kommer brått på, så her er Norske Vinklubbers Forbund sin lille julegaveredning til deg som ikke har handlet ferdig alle gavene enda:

Kjøp et personlig medlemskap i Norske Vinklubbers Forbund!

Medlemskap i Norske Vinklubbers Forbund (NVkF) er en hyggelig og inspirerende gave som varer lenge. Som medlem av NVkF kan du nyte rabatter på våre egne og eksterne vinrelaterte arrangementer og produkter, og du får nyheter fra NVkF rett i meldingsboksen i vårt ukentlige nyhetsbrev.

Her finner du informasjon om personlig medlemskap i Norske Vinklubbers Forbund og skjema for å melde seg inn.

Fyll inn innmeldingsskjemaet med opplysningene til gavemottakeren, men husk å bruke e-postadressen til den som skal betale medlemskapet. Fakturaen sendes nemlig til denne e-posten. Legg inn en kommentar i meldingsfeltet i skjemaet om at det er en gave sammen med e-postadressen til gavemottakeren, så sørger vi for at det ukentlige nyhetsbrevet sendes til gavemottakeren etter julaften!

Med ønske om et nytt, flott vinår!

Monica Figueroa