Har du eller din vinklubb gjort noen erfaringer med digital vinsmaking? Da vil vi gjerne høre fra deg!

Del på Facebook

Vi i NVKF ønsker å samle inn erfaringer, tips og gode ideer som du eller din vinklubb har med digitale vinsmakinger, som kan være til inspirasjon og nytte for andre vinklubber. Koronasituasjonen har satt en foreløpig stopp for konvensjonelle vinsmakinger, men vinsmakinger lever videre i digital form. Noen vinklubber har kanskje kastet seg rundt og allerede organisert en vinsmaking for sine medlemmer digitalt. Andre klubber igjen vurderer kanskje å benytte denne formen for smaking, og lurer på hvordan de skal gå fram.

Har du en erfaring du kan dele med andre klubber? Da håper vi du kan svare på spørsmålene under og sende på e-post til NVKFs webredaktør innen 23.april!

Spørsmålene vi lurer på, er:

  1. Hvordan var smakingen organisert?
  2. Hvordan fungerte smakingen?
  3. Hvor mange deltok på smakingen?
  4. Andre ting ved smakingen du vil fortelle om!

Svarene vi får inn vil vi bruke i en artikkel om digital vinsmaking for vinklubber.

Vi håper å høre fra deg!