Nytt nummer av Bulletin – les det her

Del på Facebook

Nå kan du lese nyeste utgave av vårt magasin Bulletin, helt ferskt fra «pressa».

Bulletin nr. 2-2019 er medlemsmagasinet fro Norske Vinklubbers Forbund. I dette nummeret finner du stoff om kjente og ukjente vinområder, produsenter og deres viner. Videre har vi en stor test av rød Rioja i prisgruppen kr. 200 – 400,- og vil du nyte din Rioja med en passende ost, så finner du også en artikkel om hva som passer av oster. Av andre artikler kan vi nevne Cathinka Deges bidrag og viner fra Western Australia, Christer Byklums gjennomgang av Riojas historie som vinregion, Kristian Gahres blikk på Piemonte, Heidi Jaksland Kvernmos intervju med Bill Spence fra Matua. Og til sist, men ikke minst; Geir Salvesen som har smakt seg gjennom Vinmonopolets marsslipp for å gi oss de bedre tipsene.

For å lese dette nummeret, så trenger du ikke å logge deg inn med brukernavn og passord, det er bare å klikke på denne linken, så er du i gang.

God lesing!