Værsågod – her er Bulletin nr. 5-2019.

Del på Facebook

Norske Vinklubbers Forbund (NVkF) har helt siden oppstarten av forbundet sendt ut informasjon til sine medlemmer. I begynnelsen var utsendelsene enkeltstående ark, men etter hvert som NVkF vokste og teknikken utviklet seg, fikk også Bulletin nye uttrykk og distribusjonsformer. Dessverre utviklet også kostnadssiden seg, og NVkFs årsmøte i 2019 støttet styrets innstilling om å finne andre måter å ivareta informasjonen til medlemmene.

Styret i NVkF besluttet i sommer å legge ned Bulletin som digitalt magasin, og heller satse sterkere på vår hjemmeside, www.nvkf.no. Magasinet som du kan klikke deg inn på via linken nederst på siden er derfor siste utgave av Bulletin.

I siste utgave kan du lese om produsenter som Sparkling Pointe og Mosbacher, en gjennomgang av vinområdene i Nord-Rhône og resultatene fra vår test av røde viner fra Nord-Rhône i prisklassen 200 – 400 kroner, vinlandet England og svensk vin, i tillegg til mye annet.

Vi satser nå videre på å heve hjemmesidene ennå noen hakk, og håper du blir med på denne reisen også.

 

Bulletin nr. 5-2019 finner du her.

Foretrekker du å lese Bulletin på din smarttelefon, så klikker du deg inn her.