Weingut Schwedhelm er på plass!

Del på Facebook

Legg turen til Gamle Logen 22. mai, hvor Oslo Mat og Vinmesse arrangeres. Her vil du treffe en av brødrene Schwedhelm, som har tatt turen opp fra Pfalz denne dagen. På messen kan du smake deres viner, samt diskutere produktene, produksjonsprosessen, klima og annet med han.
På samme stand vil det også være viner fra Spania og Italia. Altså et bredt og spennende utvalg av smaker fra 3 forskjellige land i Europa.

Oslo Mat- og Vinmesse
​Mandag 22. mai arrangerer Norske Vinklubbers Forbund for 12te gang Oslo Mat- og Vinmesse i Gamle Logens ærverdige lokaler. Her har vi samlet nesten 60 utstillere innen vin, mat og andre spennende bransjer. Du vil her ha mulighet til å smake et hundretalls forskjellige viner, kortreiste matspesialiteter, eksklusive olivenoljer og mye annet spennende.

Weingut Schwedhelm, som er omtalt over, er bare en av de mange spennende utstillerne som du kan møte på Oslo Mat- og Vinmesse. I tillegg til de mange utstillerne, så arrangerer vi en rekke seminarer og master class.

Seminar og master class melder du deg på samtidig med messen, klikk her for mer informasjon og påmelding.